www.eternalcatala.com
http://eternalcatala.com/

3r torneig (Jupiter, 23/3/2019) - Resultats
http://eternalcatala.com/viewtopic.php?f=22&t=4534
Página 1 de 1

Autor:  gRR!! [ 25 Mar 2019, 08:14 ]
Asunto:  3r torneig (Jupiter, 23/3/2019) - Resultats

Aquí teniu la classificació del 3r torneig de la LCL 2019:

(***) = Classificat per l'invitacional de desembre

1. Santamaria, Xavi ... 26 (***)
2. Rot, Dani ... 23
3. Mesegue, Carles ... 21
4. Garcia, Antonio Jose ... 19
5. Rodriguez Pozo, Javier ... 18
6. Basart, Oscar ... 17
7. Tassone, Lorenzo ... 17
8. Queralt, Albert ... 16
9. Alcoriza, Miquel ... 13
10. Fortes, Mario ... 13
11. Hernandez, Joan ... 12
12. Alba, Javi ... 12
13. Burch, Carles ... 12
14. Miranda, Toni ... 12
15. Bragato, Riccardo ... 12
16. Riera, Roger ... 12
17. Diez, Omar ... 10
18. Rubi, Oscar ... 10
19. Medrano, Eduardo ... 10
20. Rodriguez, Francisco ... 10
21. Gandia, Diego ... 10
22. Gomez, Manuel ... 9
23. Garcia Gallegos, Pedro ... 9
24. Rosell, Pau ... 9
25. Vila, Albert ... 9
26. Subirana, Adam ... 9
27. de la Cruz, Sergi Juan ... 9
28. Calvo, Daniel ... 9
29. Mir, Josep Maria ... 9
30. Perez Diaz, Jose Maria ... 9
31. Gallego, Hector ... 9
32. Daunis, Ferran ... 7
33. Bertolin, Marc ... 7
34. Torruella, Manel ... 7
35. Romero, Adria ... 7
36. Hernandez, Sergi ... 7
37. Duran, Sergio ... 7
38. Perujo, Alberto ... 6
39. Gago, Juan ... 6
40. Calzada, Albert ... 6
41. Tellez, Cristian ... 6
42. Moreno, Didac ... 6
43. Marina, Miquel ... 6
44. Sanchez, Toni ... 6
45. Soriano, Daniel ... 4
46. Morera, Danan ... 4
47. Roso, Raul ... 3
48. Romero, Jose ... 3
49. Figueras, Jordi ... 3
50. Perez, Pau ... 3
51. Oller, Lluis ... 3
52. Perez, Marc ... 3
53. Aguilar, Carles ... 3
54. Castro, Ivan ... 3
55. Rico, Jorge ... 3
56. Gomez Nofuentes, Dani ... 1
57. Moral, Carlos ... 0
58. Vilella, Jordi ... 0
59. Miñon, Carles ... 0
60. Luzan, Enric ... 0
61. Muntada, Xavier ... 0

Autor:  gRR!! [ 25 Mar 2019, 09:38 ]
Asunto:  Re: 3r torneig (Jupiter, 23/3/2019) - Resultats

Aquí teniu els decklists del Top 16:

1st (Top 2 Split) - Xavi Santamaria - Mentor Miracles
Maindeck:
1 Arid Mesa
4 Flooded Strand
4 Island
2 Plains
4 Scalding Tarn
2 Tundra
2 Volcanic Island
2 Monastery Mentor
3 Snapcaster Mage
3 Jace, the Mind Sculptor
4 Accumulated Knowledge
1 Back to Basics
4 Brainstorm
1 Council's Judgment
2 Counterbalance
1 Counterspell
1 Engineered Explosives
4 Force of Will
4 Ponder
3 Preordain
2 Spell Pierce
3 Swords to Plowshares
3 Terminus
Sideboard:
1 Containment Priest
2 Vendilion Clique
1 Back to Basics
1 Council's Judgment
1 Counterbalance
1 Disenchant
3 Flusterstorm
2 Pyroblast
1 Red Elemental Blast
1 Supreme Verdict
1 Surgical Extraction

2nd (Top 2 Split) - Dani Rot - Merfolks
Maindeck:
3 Cavern of Souls
2 Flooded Strand
6 Island
3 Mutavault
2 Polluted Delta
4 Wasteland
1 Benthic Biomancer
4 Cursecatcher
4 Harbinger of the Tides
4 Lord of Atlantis
4 Master of the Pearl Trident
4 Phantasmal Image
4 Silvergill Adept
4 True-Name Nemesis
4 Æther Vial
4 Daze
3 Stifle
Sideboard:
2 Kira, Great Glass-Spinner
2 Dismember
2 Echoing Truth
3 Force of Will
3 Relic of Progenitus
1 Stifle
2 Surgical Extraction

Top 4 - Carles Mesegué - Turbo Depths
Maindeck:
3 Bayou
1 Bojuka Bog
4 Dark Depths
1 Forest
1 Ghost Quarter
1 Sejiri Steppe
1 Swamp
4 Thespian's Stage
3 Urborg, Tomb of Yawgmoth
4 Verdant Catacombs
4 Elvish Spirit Guide
2 Sylvan Safekeeper
4 Vampire Hexmage
4 Crop Rotation
1 Duress
4 Inquisition of Kozilek
4 Lotus Petal
4 Pithing Needle
2 Sylvan Library
4 Sylvan Scrying
4 Thoughtseize
Sideboard:
1 Karakas
4 Dark Confidant
1 Dryad Arbor
4 Abrupt Decay
1 Assassin's Trophy
4 Bitter Ordeal

Top 4 - Antonio José García - Moon Stompy
Maindeck:
4 Ancient Tomb
4 City of Traitors
11 Mountain
4 Goblin Rabblemaster
4 Legion Warboss
4 Magus of the Moon
1 Pia and Kiran Nalaar
4 Simian Spirit Guide
4 Chandra, Torch of Defiance
4 Blood Moon
4 Chalice of the Void
4 Chrome Mox
4 Ensnaring Bridge
2 Fiery Confluence
2 Trinisphere
Sideboard:
2 Scab-Clan Berserker
2 Sulfur Elemental
2 Abrade
1 Chaos Warp
2 Kozilek's Return
4 Leyline of the Void
1 Sorcerous Spyglass
1 Trinisphere

Top 8 - Javier Rodríguez - Slow Depths
Maindeck:
3 Bayou
1 Bojuka Bog
4 Dark Depths
1 Forest
1 Misty Rainforest
1 Sejiri Steppe
1 Swamp
4 Thespian's Stage
4 Urborg, Tomb of Yawgmoth
4 Verdant Catacombs
3 Wasteland
4 Dark Confidant
3 Sylvan Safekeeper
4 Vampire Hexmage
3 Abrupt Decay
4 Crop Rotation
2 Duress
1 Hymn to Tourach
4 Mox Diamond
1 Sylvan Library
3 Sylvan Scrying
4 Thoughtseize
Sideboard:
1 Dryad Arbor
1 Gaddock Teeg
1 Liliana, the Last Hope
2 Assassin's Trophy
2 Green Sun's Zenith
3 Hymn to Tourach
2 Pithing Needle
3 Surgical Extraction

Top 8 - Oscar Basart - White Eldrazi
Maindeck:
4 Ancient Tomb
4 Brushland
4 Cavern of Souls
4 Eldrazi Temple
1 Ghost Quarter
2 Karakas
3 Plains
3 Wasteland
3 Containment Priest
4 Eldrazi Displacer
3 Mother of Runes
2 Palace Jailer
4 Reality Smasher
3 Thalia, Guardian of Thraben
3 Thalia, Heretic Cathar
4 Thought-Knot Seer
4 Chalice of the Void
3 Mox Diamond
1 Umezawa's Jitte
1 Warping Wail
Sideboard:
3 Faerie Macabre
2 Blessed Alliance
3 Choke
2 Disenchant
2 Holy Light
2 Path to Exile
1 Rest in Peace

Top 8 - Lorenzo Tassone - Grixis Delver
Maindeck:
1 Island
1 Misty Rainforest
4 Polluted Delta
3 Scalding Tarn
3 Underground Sea
3 Volcanic Island
4 Wasteland
4 Delver of Secrets
2 Gurmag Angler
3 True-Name Nemesis
2 Young Pyromancer
1 Abrade
2 Bitterblossom
4 Brainstorm
4 Daze
4 Force of Will
2 Inquisition of Kozilek
4 Lightning Bolt
4 Ponder
2 Preordain
2 Spell Pierce
1 Thoughtseize
Sideboard:
1 Badlands
1 Snapcaster Mage
2 Liliana, the Last Hope
1 Abrade
2 Diabolic Edict
1 Flusterstorm
1 Kolaghan's Command
1 Marsh Casualties
2 Pyroblast
3 Surgical Extraction

Top 8 - Albert Queralt - U/B Shadow
Maindeck:
1 Bloodstained Mire
1 Marsh Flats
4 Polluted Delta
1 Swamp
1 Underground Sea
2 Verdant Catacombs
3 Wasteland
4 Watery Grave
2 Baleful Strix
4 Death's Shadow
2 Gurmag Angler
4 Street Wraith
2 True-Name Nemesis
1 Liliana, the Last Hope
4 Brainstorm
3 Daze
2 Dismember
2 Fatal Push
4 Force of Will
2 Hymn to Tourach
4 Ponder
1 Preordain
2 Stubborn Denial
4 Thoughtseize
Sideboard:
1 Snapcaster Mage
1 Liliana, the Last Hope
2 Diabolic Edict
1 Fatal Push
1 Flusterstorm
2 Hymn to Tourach
1 Marsh Casualties
3 Ratchet Bomb
3 Surgical Extraction

9th - Miquel Alcoriza - Grixis Control
Maindeck:
2 Badlands
3 Bloodstained Mire
2 Island
4 Polluted Delta
3 Scalding Tarn
2 Swamp
3 Underground Sea
2 Volcanic Island
4 Baleful Strix
2 Gurmag Angler
3 Snapcaster Mage
3 Jace, the Mind Sculptor
1 Liliana, the Last Hope
4 Brainstorm
2 Diabolic Edict
2 Fatal Push
4 Force of Will
3 Hymn to Tourach
3 Kolaghan's Command
2 Lightning Bolt
4 Ponder
2 Thoughtseize
Sideboard:
2 Blood Moon
2 Duress
1 Engineered Explosives
2 Flusterstorm
1 Marsh Casualties
2 Pyroblast
1 Red Elemental Blast
3 Surgical Extraction
1 Toxic Deluge

10th - Mario Fortes - Blade Thopters
Maindeck:
1 Academy Ruins
4 Flooded Strand
4 Island
2 Marsh Flats
2 Plains
3 Polluted Delta
1 Scrubland
1 Swamp
1 Tundra
1 Underground Sea
4 Baleful Strix
4 Stoneforge Mystic
2 Jace, the Mind Sculptor
2 Back to Basics
1 Batterskull
4 Brainstorm
1 Engineered Explosives
4 Force of Will
2 Painful Truths
4 Ponder
2 Spell Pierce
2 Supreme Verdict
1 Sword of the Meek
4 Swords to Plowshares
3 Thopter Foundry
Sideboard:
1 Containment Priest
2 Ethersworn Canonist
1 Vendilion Clique
1 Disenchant
1 Engineered Explosives
3 Flusterstorm
1 Nihil Spellbomb
1 Path to Exile
1 Surgical Extraction
2 Thoughtseize
1 Zealous Persecution

11th - Joan Hernández - ANT
Maindeck:
1 Bayou
2 Bloodstained Mire
2 Island
2 Misty Rainforest
4 Polluted Delta
1 Snow-Covered Swamp
2 Underground Sea
1 Volcanic Island
1 Ad Nauseam
4 Brainstorm
4 Cabal Ritual
2 Dark Petition
4 Dark Ritual
4 Duress
4 Infernal Tutor
4 Lion's Eye Diamond
4 Lotus Petal
1 Past in Flames
4 Ponder
4 Preordain
1 Tendrils of Agony
4 Thoughtseize
Sideboard:
2 Abrupt Decay
2 Chain of Vapor
2 Dread of Night
1 Empty the Warrens
2 Flusterstorm
2 Ground Seal
4 Hurkyl's Recall

12th - Javi Alba - True Blade
Maindeck:
4 Flooded Strand
4 Island
1 Karakas
1 Plains
4 Polluted Delta
2 Tundra
4 Wasteland
4 Delver of Secrets
3 Snapcaster Mage
4 Stoneforge Mystic
2 True-Name Nemesis
1 Vendilion Clique
1 Batterskull
1 Blessed Alliance
4 Brainstorm
4 Daze
1 Detention Sphere
4 Force of Will
4 Ponder
2 Spell Pierce
4 Swords to Plowshares
1 Umezawa's Jitte
Sideboard:
1 Containment Priest
2 Back to Basics
1 Blessed Alliance
2 Disenchant
1 Engineered Explosives
2 Flusterstorm
2 Spell Pierce
3 Surgical Extraction
1 Sword of Fire and Ice

13th - Carles Burch - Red and Taxes
Maindeck:
4 Arid Mesa
3 Karakas
6 Plains
3 Plateau
4 Rishadan Port
4 Wasteland
4 Flickerwisp
1 Grim Lavamancer
2 Magus of the Moon
4 Mother of Runes
1 Palace Jailer
2 Phyrexian Revoker
2 Recruiter of the Guard
1 Sanctum Prelate
4 Stoneforge Mystic
4 Thalia, Guardian of Thraben
4 Æther Vial
1 Batterskull
1 Sword of Fire and Ice
4 Swords to Plowshares
1 Umezawa's Jitte
Sideboard:
2 Containment Priest
2 Ethersworn Canonist
1 Faerie Macabre
1 Leonin Relic-Warder
1 Magus of the Moon
1 Palace Jailer
2 Phyrexian Revoker
1 Sanctum Prelate
1 Gideon, Ally of Zendikar
1 Path to Exile
1 Rest in Peace
1 Surgical Extraction

14th - Toni Miranda - Grixis Delver
Maindeck:
3 Flooded Strand
1 Island
2 Misty Rainforest
3 Polluted Delta
3 Underground Sea
3 Volcanic Island
4 Wasteland
4 Delver of Secrets
2 Gurmag Angler
2 True-Name Nemesis
3 Young Pyromancer
2 Bitterblossom
4 Brainstorm
4 Daze
4 Force of Will
1 Forked Bolt
2 Inquisition of Kozilek
4 Lightning Bolt
4 Ponder
1 Preordain
2 Spell Pierce
1 Stifle
1 Thoughtseize
Sideboard:
1 Izzet Staticaster
2 Abrade
2 Diabolic Edict
2 Flusterstorm
1 Grafdigger's Cage
1 Pithing Needle
2 Price of Progress
2 Pyroblast
2 Surgical Extraction

15th - Riccardo Bragato - Grixis Control
Maindeck:
2 Badlands
3 Bloodstained Mire
2 Island
4 Polluted Delta
3 Scalding Tarn
2 Swamp
3 Underground Sea
2 Volcanic Island
4 Baleful Strix
2 Gurmag Angler
3 Snapcaster Mage
3 Jace, the Mind Sculptor
1 Liliana, the Last Hope
4 Brainstorm
2 Diabolic Edict
2 Fatal Push
4 Force of Will
3 Hymn to Tourach
1 Inquisition of Kozilek
3 Kolaghan's Command
2 Lightning Bolt
4 Ponder
1 Thoughtseize
Sideboard:
1 Liliana, the Last Hope
2 Bitterblossom
2 Blood Moon
1 Engineered Explosives
2 Flusterstorm
1 Hydroblast
2 Pyroblast
3 Surgical Extraction
1 Toxic Deluge

16th - Roger Riera - Burn
Maindeck:
2 Arid Mesa
3 Bloodstained Mire
8 Mountain
2 Scalding Tarn
3 Wooded Foothills
4 Eidolon of the Great Revel
4 Goblin Guide
4 Monastery Swiftspear
4 Chain Lightning
4 Fireblast
4 Lava Spike
4 Light Up the Stage
4 Lightning Bolt
4 Price of Progress
4 Rift Bolt
2 Skewer the Critics
Sideboard:
3 Karakas
3 Ensnaring Bridge
3 Searing Blaze
3 Smash to Smithereens
3 Surgical Extraction

Autor:  gRR!! [ 25 Mar 2019, 09:47 ]
Asunto:  Re: 3r torneig (Jupiter, 23/3/2019) - Resultats

Decklists enviats a Tcdecks.

Página 1 de 1 Todos los horarios son UTC
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/